MÖBLER / Soffor / Soffa 10123179

nr 1012 3179

Soffa

sent 1800-tal, längd: 147 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 januari 2016
kl 20:40:21